RU73X1E100RLTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1E100RLTDF
JLCPCB Part #
C4099989
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS