RA73F1J1K18BTD
MFR.Part #
RA73F1J1K18BTD
JLCPCB Part #
C4024099
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS