MPT30C39RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPT30C39RJ
JLCPCB Part #
C1446613
Package
TO-220-2
Description
-65℃~+150℃ 30W 39Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS