CRGH0805J300K
MFR.Part #
CRGH0805J300K
JLCPCB Part #
C4252457
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS