MPT100C22RJ
MFR.Part #
MPT100C22RJ
JLCPCB Part #
C3561389
Description
-65℃~+175℃ 100W 22Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS