YR1B93K1CC
MFR.Part #
YR1B93K1CC
JLCPCB Part #
C3458328
Description
-65℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS