MPT100C220RJ
MFR.Part #
MPT100C220RJ
JLCPCB Part #
C3557796
Description
-65℃~+175℃ 100W 220Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS