MPT100C82RF
MFR.Part #
MPT100C82RF
JLCPCB Part #
C3507099
Description
-65℃~+175℃ 100W 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS