MPT100A3R9F
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPT100A3R9F
JLCPCB Part #
C3502751
Package
TO-247-2
Description
-65℃~+175℃ 100W 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS