CRGH2512F7K15
MFR.Part #
CRGH2512F7K15
JLCPCB Part #
C1705982
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS