H83K01DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H83K01DCA
JLCPCB Part #
C1404912
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS