MPC1085R0J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
MPC1085R0J
JLCPCB Part #
C1441326
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10W 5Ω ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS