CRGH0603F16K9
MFR.Part #
CRGH0603F16K9
JLCPCB Part #
C2098357
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS