LR2F330RJIT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
LR2F330RJIT
JLCPCB Part #
C1388027
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS