CRGCQ1210F82K
MFR.Part #
CRGCQ1210F82K
JLCPCB Part #
C2082124
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS