SQMW518RJ
MFR.Part #
SQMW518RJ
JLCPCB Part #
C1368327
Description
-55℃~+250℃ 18Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS