KUP-14D45-110
MFR.Part #
KUP-14D45-110
JLCPCB Part #
C7212821
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 110V 15ms 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS