RQ73C1J57R6BTD
MFR.Part #
RQ73C1J57R6BTD
JLCPCB Part #
C4295632
Description
-55℃~+155℃ 150mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS