KUMP-11AT8-120
MFR.Part #
KUMP-11AT8-120
Description
-45℃~+55℃ 10ms 120V 15A 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 277V@AC AgCdO - Power Relays ROHS