KUMP-12AT8-24
MFR.Part #
KUMP-12AT8-24
Description
-45℃~+45℃ 10ms 15A 15ms 24V 277V@AC AgCdO Three Sets Normally Open: 3A (SPST-NO) - Power Relays ROHS