KUEP-11AT5-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUEP-11AT5-120
Description
-45℃~+45℃ 10A 10ms 120V 150V@DC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) AgCdO - Power Relays ROHS