KRPA-5DY-12
MFR.Part #
KRPA-5DY-12
JLCPCB Part #
C1563558
Package
Plugin,35.7x35.7mm
Description
-45℃~+70℃ 12V 240V@AC 5A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver 插件,35.7x35.7mm Power Relays ROHS