KHU-17D11-90
MFR.Part #
KHU-17D11-90
JLCPCB Part #
C7292461
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 13ms 240V@AC 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6ms 90V Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS