SMF536KJT
MFR.Part #
SMF536KJT
JLCPCB Part #
C2084280
Description
-55℃~+200℃ 36kΩ 500V 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS