352011KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
352011KJT
JLCPCB Part #
C4186243
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS