KHU-17D11-24
MFR.Part #
KHU-17D11-24
JLCPCB Part #
C5659402
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 13ms 240V@AC 24V 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6ms Silver SOCKETABLE Power Relays