KHAU-17D16-12
MFR.Part #
KHAU-17D16-12
JLCPCB Part #
C1560725
Package
Plugin,21.8x28.2mm
Description
-45℃~+70℃ 12V 13ms 1A 240V@AC 6ms Four-pole double throw conversion: 4C Silver + Gold Plated 插件,21.8x28.2mm Signal Relays ROHS