KUP-11A15-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUP-11A15-12
Description
-45℃~+55℃ 10A 10ms 12V 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC AgCdO - Power Relays ROHS