J1MSPD-18XL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
J1MSPD-18XL
JLCPCB Part #
C1500143
Package
Plugin
Description
-65℃~+125℃ 18V 1A 28V@DC、115V@AC 4ms 7.5ms AgPd + Gold Plated One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Signal Relays ROHS