TX2-12V-TH
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TX2-12V-TH
JLCPCB Part #
C7089163
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated Plugin Signal Relays ROHS