HSC300R10J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC300R10J
JLCPCB Part #
C6632403
Package
Plugin
Description
100mΩ 300W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS