HSC200R10J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC200R10J
JLCPCB Part #
C1568026
Package
Plugin
Description
100mΩ 200W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS