AHA50AFB-9K31
MFR.Part #
AHA50AFB-9K31
JLCPCB Part #
C1568758
Description
50W 9.31kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS