HSC3001R0J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC3001R0J
JLCPCB Part #
C1525405
Package
Plugin
Description
1Ω 300W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS