HSA50R015J
MFR.Part #
HSA50R015J
JLCPCB Part #
C1566886
Description
15mΩ 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS