CRGH0805J68K
MFR.Part #
CRGH0805J68K
JLCPCB Part #
C2099321
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS