CRGH0603F124R
MFR.Part #
CRGH0603F124R
JLCPCB Part #
C3956965
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS