HSA50R075J
MFR.Part #
HSA50R075J
JLCPCB Part #
C1525514
Description
50W 75mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS