TE300B1K8J
MFR.Part #
TE300B1K8J
JLCPCB Part #
C5796754
Description
1.8kΩ 300W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS