HCL165J2K2CX
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HCL165J2K2CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 100W 2.2kΩ Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS