CRGV2512F2M43
MFR.Part #
CRGV2512F2M43
JLCPCB Part #
C3955729
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.43MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS