HCL130J100RCX
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HCL130J100RCX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 100Ω 70W Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS