3430H2F39KTE
MFR.Part #
3430H2F39KTE
JLCPCB Part #
C5502018
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS