H4P18R7DCA
MFR.Part #
H4P18R7DCA
JLCPCB Part #
C1408805
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS