3430A3F47KTE
MFR.Part #
3430A3F47KTE
JLCPCB Part #
C7180226
Description
-55℃~+155℃ 3W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS