RQ73C1E4K32BTD
MFR.Part #
RQ73C1E4K32BTD
JLCPCB Part #
C2084001
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS