H42K87BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H42K87BYA
JLCPCB Part #
C3494168
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS