H875RFCA
MFR.Part #
H875RFCA
JLCPCB Part #
C3511806
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS