CFR16J5K6
MFR.Part #
CFR16J5K6
JLCPCB Part #
C1369359
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS