H8750RFCA
MFR.Part #
H8750RFCA
JLCPCB Part #
C1404308
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS